מכתב תודה והערכה

לכבוד ד"ר ורדית קלמרו השלום והברכה !

ברצוני במילים ספורות אלה להעריך את ייעוצך המקצועי שנעשה בצורה מיקצועית ביותר.

ניחנת בסבר פנים יפות , בסובלנות ( שלצערי לא כל הרופאים מיתיחסים בכובד ראש לכך), במיקצועיות יתרה עד כמה שבינתי מאפשרת זאת בשמיעה ודליית כל פרט מצד המטופל גם אם נראה לי שזה מיותר.

אין לי ספק שעם כשרונות אלה עוד נשמע עלייך רבות בעבודתך זו ועוד… 

אין אלא להצטער שרק עכשיו הכרתיך ולא לפני זה וכבר נאמר טוב עכשיו מאשר בכלל לא.

ברצוני לאחל לך הצלחה בכל מעשי ידיך בכל מכל כל ותמשיכי לעזור  ולסייע בייעוץ תרופתי חשוב זה לשאר חולי עם ישראל מתוך בריאות הגוף והנפש.

 מוקירך,
עוזיאל מנצור,
גן יבנה 


ייעוץ תרופתי
אישי ומקצועי

ייעוץ תרופתי נועד כדי לשפר איכות הטיפול התרופתי, לקדם שימוש מושכל בתרופות ולהוזיל את עלויות הטיפול הרפואי. בשיחה אישית, אבדוק את כלל התרופות ותוספי התזונה שלך במטרה להעניק מידע תורפתי, לקדם טיפול תרופתי יעיל, למנוע בעיות הנובעות משילוב תרופות מסוכן ולמזער את תופעות הלוואי משילוב תרופות מרובות.

דוקטור לתרופות
אימון לאורח חיים בריא

שמירה על אורח חיים בריא נועדה לאפשר לנו לחיות חיים ארוכים, לתפקד היטב ולא להזדקק לטיפולים מסובכים ויקרים.
כמה תרופות אתם משלבים? האם אתם שומרים על תזונה נכונה? מתעמלים? שותים מספיק? ישנים כמו שצריך?
בפגישה אישית ובייעוץ טלפוני אישי ומקצועי אעניק לך כלים אשר יניעו אותך אל עבר שינוי לטובה בתחום אורח חיים בריא.

הרצאות וסדנאות
של דר לתרופות

במסגרת מומחיותי בתרופות והכשרתי כרוקחת קלינית דר לתרופות אני מעבירה מגוון הרצאות וסדנאות בתחומי תורת התרופות: ייעוץ תרופתי בהריון, ערבוב בין תרופות, מערכת הנשימה, אסטיאופורוזיס, חיסונים, פרוביוטיקה, שימוש מושכל בתרופות, שילוב תרופות מסוכן, תופעות לוואי שילוב תרופות ועוד.

יזמות בבריאות ומודעות ליעוץ תרופתי

שירות ייחודי בו אנו מעלים רעיונות, יוצרים תוכנית ברת-ביצוע ומקדמים יוזמות בריאות הקשורות למתן טיפול תרופתי נכון ואיכותי, מידע תרופתי, ייעוץ תרופתי אישי ומקצועי, פורום ייעוץ תרופתי ייעוץ תרופתי בהנקה ועוד. ברצוני לתרום להגברת המודעות ליעוץ תרופתי מקצועי המשפר את אורח החיים ומונע בעיות משילוב תרופות לא מומלץ.