ייעוץ תרופתי, הסיפור של אסתר שיכמנטר

כבר כמה שנים טובות אני מקבלת כל מיני תרופות. לפני 5 שנים החלה תופעת לוואי שגרמה לשיעולים במשך שנתיים, לא ישנתי בלילות. עד שעליתי על זה, בזכות חברים, לא רופאים, שיתכן שאחת התרופות מפריעה. לאחר שאיתרתי את התרופה והחלפתי אותה השיעולים פסקו.

באפריל השנה (2018) החליפו את שם התרופה שאני נוטלת, אמרו לי שזו אותה תרופה בדיוק ושאין לי מה לדאוג. כבר בתחילת מאי התחלתי להרגיש לא בסדר, איבדתי את הכוחות שלי, בד"כ אני אדם מאוד אנרגטי שעובד הרבה בעבודה ובבית… זה הגיע למצב שכאשר יצאתי לטיול עם הכלב, הרגשתי שאני לא יכולה אפילו להרים את הרגל על המדרכה, לא האמנתי שזה יכול לקרות.

בהמשך התחילו לי גם שלשולים, הופיעו סימנים של אגזמה מאוד קשה ברגליים ובצוואר, כולל גירוד עד מוות יום ולילה, הכל היה אדום, עם שלפוחיות וחום מקומי. שרף לי.

הבנתי שוב שמדובר בתופעות לוואי של התרופות והפסקתי עם התרופה האחרונה שהביאו לי, כעבור שבוע חל שיפור משמעותי במצבי.

לאור כל הניסיון שלי עם תופעות הלוואי בעקבות נטילת תרופות, פניתי לד"ר ורדית קלמרו. לא ידעתי האם מה שאני נוטלת באמת עושה לי טוב, האם אפשר לקחת תרופה אחת ביחד עם תרופה אחרת, האם לקחת בבוקר או בערב, לפני או אחרי אוכל… בקיצור, היה לי חשוב לקבל את המידע הזה כדי למנוע אינטראקציות בעייתיות בין התרופות.

הרגשתי מיד אמון בד"ר ורדית קלמרו, ידעתי שהיא תוכל לעזור לי.

במהלך הייעוץ התרופתי היא שאלה אותי שאלות על התרופות, מה אני מקבלת, מה אני מרגישה, איך הגעתי למסקנה שיש תופעות לוואי בעקבות התרופות, מה אני מצפה מהפגישה אייתה, כמו שאומרים- פתחנו את כל הקלפים.

ד"ר קלמרו לא נתנה עצות בהתחלה, אמרה שהיא צריכה לבדוק הכל לעומק. בפגישה השניה קיבלתי עצות והמלצות שאני עד עכשיו הולכת לפיהן ומרגישה הרבה הרבה יותר טוב. היא עשתה לי סדר בתרופות, סדר במוח, סדר בהרגשה וזה נפלא!

השינוי בעקבות הייעוץ מתבטא בכך שאני נוטלת  פחות תרופות והכוחות והאנרגיה שלי חזרו אלי. אני מרגישה הרבה יותר טוב, כל המצב השתנה.

אני ממליצה מכל הלב על שירות כזה לכל אדם שנוטל כמה תרופות ביחד. שידע מה ההשפעה שלהן על הגוף וימנע מתופעות לוואי ע"י נטילת תרופות בזמן הנכון ובמינון הנכון. זה מאוד חשוב לפי דעתי!

לסיכום, ממליצה להתייעץ עם ד"ר קלמרו, לי היא עשתה רק טוב ונתתי בה אמון מהרגע הראשון שראיתי אותה, היא מומחית במקצוע שלה, יודעת מה היא עושה וזה עוזר. אני הרגשתי שזה עשה שינוי ממש מהותי ותודה לה על זה. הייעוץ התרופתי היה מצוין!


ייעוץ תרופתי
אישי ומקצועי

ייעוץ תרופתי נועד כדי לשפר איכות הטיפול התרופתי, לקדם שימוש מושכל בתרופות ולהוזיל את עלויות הטיפול הרפואי. בשיחה אישית, אבדוק את כלל התרופות ותוספי התזונה שלך במטרה להעניק מידע תורפתי, לקדם טיפול תרופתי יעיל, למנוע בעיות הנובעות משילוב תרופות מסוכן ולמזער את תופעות הלוואי משילוב תרופות מרובות.

דוקטור לתרופות
אימון לאורח חיים בריא

שמירה על אורח חיים בריא נועדה לאפשר לנו לחיות חיים ארוכים, לתפקד היטב ולא להזדקק לטיפולים מסובכים ויקרים.
כמה תרופות אתם משלבים? האם אתם שומרים על תזונה נכונה? מתעמלים? שותים מספיק? ישנים כמו שצריך?
בפגישה אישית ובייעוץ טלפוני אישי ומקצועי אעניק לך כלים אשר יניעו אותך אל עבר שינוי לטובה בתחום אורח חיים בריא.

הרצאות וסדנאות
של דר לתרופות

במסגרת מומחיותי בתרופות והכשרתי כרוקחת קלינית דר לתרופות אני מעבירה מגוון הרצאות וסדנאות בתחומי תורת התרופות: ייעוץ תרופתי בהריון, ערבוב בין תרופות, מערכת הנשימה, אסטיאופורוזיס, חיסונים, פרוביוטיקה, שימוש מושכל בתרופות, שילוב תרופות מסוכן, תופעות לוואי שילוב תרופות ועוד.

יזמות בבריאות ומודעות ליעוץ תרופתי

שירות ייחודי בו אנו מעלים רעיונות, יוצרים תוכנית ברת-ביצוע ומקדמים יוזמות בריאות הקשורות למתן טיפול תרופתי נכון ואיכותי, מידע תרופתי, ייעוץ תרופתי אישי ומקצועי, פורום ייעוץ תרופתי ייעוץ תרופתי בהנקה ועוד. ברצוני לתרום להגברת המודעות ליעוץ תרופתי מקצועי המשפר את אורח החיים ומונע בעיות משילוב תרופות לא מומלץ.