שמעון אמור מהרצליה מספר על הייעוץ התרופתי שקיבל בד"ר לתרופות:

"לפני התהליך לקחתי הרבה תרופות, היו ימים של 50 תרופות ביום. היום זה פחות מחצי. את משככי כאבים אני כבר כמעט לא לוקח.

הייעוץ התרופתי נתן לי אפשרות להתחיל לחיות את החיים מחדש, לפניו לא היו לי חיים. לא הייתי מתפקד. הייתי קם בבוקר ועד 15:00 בצהריים סובל מכאבים. לא הייתי מאופס כל היום. לא ידעתי באיזה יום בשבוע אנחנו. גם לאכול לא יכולתי.

השינוי היה הדרגתי- הכאבים פחתו ולבסוף נעלמו. תוך שבוע- 10 ימים מהייעוץ התרופתי עברו לי הכאבים לגמרי.

ההבדל הוא שמיים וארץ ממש שינוי מטורף… עולם אחר, חיים אחרים. זה החזיר אותי לחיות. ייעוץ תרופתי מציל ומשנה את החיים. החיים שלך חוזרים להיות חיים אמתיים, של אדם שכיף לו לקום בבוקר, יכול לחשוב מה הוא יעשה היום, הוא לא טרוד בכאבים שמנתקים אותו מהמציאות. יכולתי בזכות הייעוץ לצאת מהבית, לנסוע לטייל קצת, לחזור לצייר, לעשות הרבה דברים שלא יכולתי. ואפילו חזרתי לאכול.

לדעתי ייעוץ תרופתי חייב להיות חלק מפרוטוקול של כל מטופל שנוטל תרופות. זה עושה לך את החיים אחרים, אם אתה לא חייב לסבול, למה לסבול?

לי זה גרם לשינוי מקצה לקצה".


ייעוץ תרופתי
אישי ומקצועי

ייעוץ תרופתי נועד כדי לשפר איכות הטיפול התרופתי, לקדם שימוש מושכל בתרופות ולהוזיל את עלויות הטיפול הרפואי. בשיחה אישית, אבדוק את כלל התרופות ותוספי התזונה שלך במטרה להעניק מידע תורפתי, לקדם טיפול תרופתי יעיל, למנוע בעיות הנובעות משילוב תרופות מסוכן ולמזער את תופעות הלוואי משילוב תרופות מרובות.

דוקטור לתרופות
אימון לאורח חיים בריא

שמירה על אורח חיים בריא נועדה לאפשר לנו לחיות חיים ארוכים, לתפקד היטב ולא להזדקק לטיפולים מסובכים ויקרים.
כמה תרופות אתם משלבים? האם אתם שומרים על תזונה נכונה? מתעמלים? שותים מספיק? ישנים כמו שצריך?
בפגישה אישית ובייעוץ טלפוני אישי ומקצועי אעניק לך כלים אשר יניעו אותך אל עבר שינוי לטובה בתחום אורח חיים בריא.

הרצאות וסדנאות
של דר לתרופות

במסגרת מומחיותי בתרופות והכשרתי כרוקחת קלינית דר לתרופות אני מעבירה מגוון הרצאות וסדנאות בתחומי תורת התרופות: ייעוץ תרופתי בהריון, ערבוב בין תרופות, מערכת הנשימה, אסטיאופורוזיס, חיסונים, פרוביוטיקה, שימוש מושכל בתרופות, שילוב תרופות מסוכן, תופעות לוואי שילוב תרופות ועוד.

יזמות בבריאות ומודעות ליעוץ תרופתי

שירות ייחודי בו אנו מעלים רעיונות, יוצרים תוכנית ברת-ביצוע ומקדמים יוזמות בריאות הקשורות למתן טיפול תרופתי נכון ואיכותי, מידע תרופתי, ייעוץ תרופתי אישי ומקצועי, פורום ייעוץ תרופתי ייעוץ תרופתי בהנקה ועוד. ברצוני לתרום להגברת המודעות ליעוץ תרופתי מקצועי המשפר את אורח החיים ומונע בעיות משילוב תרופות לא מומלץ.