הייעוץ התרופתי והמכתב שכתבה לי תמר, אותה אני מלווה עד היום:

"פניתי לד"ר ורדית קלמרו באמצע אפריל 2018 לייעוץ תרופתי בעקבות מבוי סתום שהגעתי אליו בניהול מצבי הרפואי כאשר תרופה שקיבלתי לטיפול במחלה כרונית יצרה בעיה רפואית אחרת שטופלה על ידי רופא אחר. כל טיפול במחלה החדשה החריפה את הראשונה והרופאים לא הסכימו להתייעץ ביניהם כדי למצוא איזון בין התרופות השונות. כתוצאה מכך סבלתי מסימפטומים לא פשוטים משתי המחלות ושני הרופאים אמרו לי שעלי לבחור מאיזה מחלה אני מוכנה לסבול כרגע ואז הטיפול יתמקד בשניה.

היה ברור לי שאני צריכה פתרון.

הגעתי לרוקחת הקלינית ד"ר קלמרו, הצגתי לה את המקרה המאד מורכב שלי שכולל מלבד הסיפור הזה עוד כמה מחלות לא פשוטות והיסטוריה רפואית מורכבת.היא שאלה אותי לעומק על כל התרופות והתוספים שאני לוקחת ועל כל הסימפטומים שאני מרגישה.

כבר בשלב הראשוני של איסוף המידע, היא נתנה לי כמה המלצות לגבי שינויים שאני יכולה לעשות בזמנים ובדרך שאני לוקחת את התרופות כדי להקל על הסימפטומים שאני חווה. כמו כן, היא עשתה בדיקה ראשונית תוך כדי פגישה ומצאה תרופה חלופית למחלה הכרונית שלי והמליצה לעבור אליה כי היא תגרום להרבה פחות בעיות.

מאד התרשמתי מהמהירות בה היא קלטה את המידע הרב והמאד לא פשוט שהצגתי לה ואת היעילות במציאת פתרונות אפשריים. עד היום אני משתמשת בתרופה שהציעה בשילוב עם מינון נמוך יותר של התרופה שהייתי קודם ושינוי זה שיפר מאד את איכות חיי.

לאחר איסוף המידע, ד"ר קלמרו עברה על כל החומרים שנתתי לה ועוד מידע רפואי רב שהעברתי לה במייל והיא נתנה לי בפגישה נוספת מכתב המלצות רחב על שינויים תרופתיים נוספים שכדאי לבצע. כל שינוי שהיא הציעה היה מבוסס על מחקר מקיף שהיא ערכה במחקרים מדעיים קיימים אשר השווה השפעות של תרופות ותוספים ואינטראקציות ביניהם. בזכות ההמלצות שלה, אני לוקחת היום חצי מכמות התרופות שלקחתי כאשר התחלתי איתה.

הייתי בטוחה שאני זקוקה להרבה תרופות שונות כדי להתמודד עם בעיות הבריאות שלי, אך בזכות התמיכה שלה ירדתי בהדרגה בכמות התרופות ואני מאד שמחה על כך.

אני מרגישה שאני במקום אחר לגמרי היום ומצבי הרפואי רק טוב יותר. היא בהחלט עשתה לי סדר יסודי בתרופות ובתוספים ועזרה לי לעשות הבחנה בין תרופות שאני לוקחת כי מישהו פעם אמר שצריך לבין כאלה שאני באמת צריכה. את כל תהליך השינויים של התרופות עשיתי בהדרכתה יחד עם הרופאים המטפלים בי שקיבלו מכתבים מד"ר קלמרו או דיברו איתה בטלפון.

השירות שמציעה ד"ר קלמרו הוא מקצועי, רציני, מעמיק ומאד אישי ובטוח – אתה לא מרגיש לבד אלא שאתה בידיים טובות. באמת אכפת לה שתרגיש טוב יותר."


ייעוץ תרופתי
אישי ומקצועי

ייעוץ תרופתי נועד כדי לשפר איכות הטיפול התרופתי, לקדם שימוש מושכל בתרופות ולהוזיל את עלויות הטיפול הרפואי. בשיחה אישית, אבדוק את כלל התרופות ותוספי התזונה שלך במטרה להעניק מידע תורפתי, לקדם טיפול תרופתי יעיל, למנוע בעיות הנובעות משילוב תרופות מסוכן ולמזער את תופעות הלוואי משילוב תרופות מרובות.

דוקטור לתרופות
אימון לאורח חיים בריא

שמירה על אורח חיים בריא נועדה לאפשר לנו לחיות חיים ארוכים, לתפקד היטב ולא להזדקק לטיפולים מסובכים ויקרים.
כמה תרופות אתם משלבים? האם אתם שומרים על תזונה נכונה? מתעמלים? שותים מספיק? ישנים כמו שצריך?
בפגישה אישית ובייעוץ טלפוני אישי ומקצועי אעניק לך כלים אשר יניעו אותך אל עבר שינוי לטובה בתחום אורח חיים בריא.

הרצאות וסדנאות
של דר לתרופות

במסגרת מומחיותי בתרופות והכשרתי כרוקחת קלינית דר לתרופות אני מעבירה מגוון הרצאות וסדנאות בתחומי תורת התרופות: ייעוץ תרופתי בהריון, ערבוב בין תרופות, מערכת הנשימה, אסטיאופורוזיס, חיסונים, פרוביוטיקה, שימוש מושכל בתרופות, שילוב תרופות מסוכן, תופעות לוואי שילוב תרופות ועוד.

יזמות בבריאות ומודעות ליעוץ תרופתי

שירות ייחודי בו אנו מעלים רעיונות, יוצרים תוכנית ברת-ביצוע ומקדמים יוזמות בריאות הקשורות למתן טיפול תרופתי נכון ואיכותי, מידע תרופתי, ייעוץ תרופתי אישי ומקצועי, פורום ייעוץ תרופתי ייעוץ תרופתי בהנקה ועוד. ברצוני לתרום להגברת המודעות ליעוץ תרופתי מקצועי המשפר את אורח החיים ומונע בעיות משילוב תרופות לא מומלץ.