הייעוץ התרופתי שקיבלתי מד"ר ורדית קלמרו

פניתי לד"ר ורדית קלמרו מאחר ואני סובל משלוש מחלות רקע ומטופל בתרופות רבות ( 14 תרופות!). תרופות אלו ניתנו לי ע"י שלושה רופאים המתמחים כל אחד בתחומו. הגעתי למצב שבו חשתי עייפות רבה, נתקפתי בסחרחורות והיו לי רגעים של בילבול. הבנתי שחסר מבט כללי על הטיפול התרופתי שניתן לי.

בפגישתנו הראשונה ד"ר ורדית קלמרו ערכה עימי שיחה יסודית וארוכה על מצבי, על ההיסטוריה הרפואית שלי ואף ביקשה את שמות הרופאים המטפלים בי מתוך מגמה לברר עימם את מצבי במידת הצורך. היא הצליחה לדבר עם אחד מהם וביטאה את נכונותה וזמינותה ליצור קשר עם האחרים בכל עת.

הפגישה השנייה התקיימה לאחר שד"ר ורדית קלמרו עיינה בחומר וערכה את בדיקותיה המקצועיות. קיבלתי הסבר על  המסמך המפורט שהוכן על ידה. המסמך כלל המלצות לרופאים המטפלים להפחתת מינונים ולהמרתן של שתי תרופות לתרופות חילופיות. בנוסף כלל המסמך הדרכה עבורי לגבי אופן נטילת התרופות וזמני נטילתן בהתאם לאורח החיים ולסדר היום שלי.

זכיתי לייעוץ אישי , מקצועי, אמפתי ואכפתי ,הרגשתי הכללית השתפרה ואני מוקיר את הייעוץ שקיבלתי מדי יום.

ורדית מתעדכנת במצבי מעת לעת והיא זמינה תמיד למתן תשובות לשאלותי "מרחוק".

הייעוץ התרופתי שקיבלתי שיפר את איכות חיי ואני ממליץ מאוד לכל אדם הלוקח מספר תרופות להיעזר בייעוץ כזה.

איתן לשם,
ראשון לציון

 


ייעוץ תרופתי
אישי ומקצועי

ייעוץ תרופתי נועד כדי לשפר איכות הטיפול התרופתי, לקדם שימוש מושכל בתרופות ולהוזיל את עלויות הטיפול הרפואי. בשיחה אישית, אבדוק את כלל התרופות ותוספי התזונה שלך במטרה להעניק מידע תורפתי, לקדם טיפול תרופתי יעיל, למנוע בעיות הנובעות משילוב תרופות מסוכן ולמזער את תופעות הלוואי משילוב תרופות מרובות.

דוקטור לתרופות
אימון לאורח חיים בריא

שמירה על אורח חיים בריא נועדה לאפשר לנו לחיות חיים ארוכים, לתפקד היטב ולא להזדקק לטיפולים מסובכים ויקרים.
כמה תרופות אתם משלבים? האם אתם שומרים על תזונה נכונה? מתעמלים? שותים מספיק? ישנים כמו שצריך?
בפגישה אישית ובייעוץ טלפוני אישי ומקצועי אעניק לך כלים אשר יניעו אותך אל עבר שינוי לטובה בתחום אורח חיים בריא.

הרצאות וסדנאות
של דר לתרופות

במסגרת מומחיותי בתרופות והכשרתי כרוקחת קלינית דר לתרופות אני מעבירה מגוון הרצאות וסדנאות בתחומי תורת התרופות: ייעוץ תרופתי בהריון, ערבוב בין תרופות, מערכת הנשימה, אסטיאופורוזיס, חיסונים, פרוביוטיקה, שימוש מושכל בתרופות, שילוב תרופות מסוכן, תופעות לוואי שילוב תרופות ועוד.

יזמות בבריאות ומודעות ליעוץ תרופתי

שירות ייחודי בו אנו מעלים רעיונות, יוצרים תוכנית ברת-ביצוע ומקדמים יוזמות בריאות הקשורות למתן טיפול תרופתי נכון ואיכותי, מידע תרופתי, ייעוץ תרופתי אישי ומקצועי, פורום ייעוץ תרופתי ייעוץ תרופתי בהנקה ועוד. ברצוני לתרום להגברת המודעות ליעוץ תרופתי מקצועי המשפר את אורח החיים ומונע בעיות משילוב תרופות לא מומלץ.