ייעוץ תרופתי המלצה

המלצה לשירותי ייעוץ תרופתי מאבא של יונתן (חולה סיסטיק פיברוזיס CF)

ורדית אני רוצה להודות לך על הטיפול המסור בבני יונתן ומבקש לספר קצת על העזרה המשמעותית שהענקת לנו כרוקחת קלינית: יונתן סובל מסיסטיק פיברוזיס, מחלה כרונית, הפוגעת במספר מערכות בגוף. ריאות, לבלב, כבד ועוד. הטיפול ביונתן מורכב ודורש מספר רב של כדורים (כמעט 70 ביום), טיפולי אינהלציה, פיזיותרפיה נשימתית ועוד.

נפגשנו כבר לפני 7 שנים כשיונתן היה בן 4 – ילד קטן שצריך לקבל כ"כ הרבה תרופות שונות. דבר ראשון עשית לנו סדר איזה תרופה לתת מתי – הסדר הזה שעשית לנו הוא קריטי – לא רק כדי שתרופה אחת לא תפגע בעבודה של תרופה אחרת, אלא כדי שנמצא את הידיים והרגליים ונוכל לקיים סדר יום נורמלי וגם לתת לילד את הטיפול הדרוש.

למרות שיונתן מקבל את הטיפול הרפואי הכי טוב, אף רופא לא הצליח לעזור לנו כמוך – לספר על תופעות הלוואי, לדעת איזה תרופה יכולה להחליף תרופה אחרת וזאת כאשר המצב הרפואי משתנה וצריך להתאים את הטיפול. ורדית תמיד היית זמינה, הרבה פעמים היית צריכה לחקור את הנושא ואז חזרת אלינו מעודכנת במחקרים האחרונים בתחום ונתת לנו תשובה מלומדת ומקיפה.

בזכותך אנו מרגישים שיונתן מקבל בכל רגע את הטיפול הכי מתאים ונכון.

ועל כל זה אני מקשה להודות לך מקרב לב.


ייעוץ תרופתי
אישי ומקצועי

ייעוץ תרופתי נועד כדי לשפר איכות הטיפול התרופתי, לקדם שימוש מושכל בתרופות ולהוזיל את עלויות הטיפול הרפואי. בשיחה אישית, אבדוק את כלל התרופות ותוספי התזונה שלך במטרה להעניק מידע תורפתי, לקדם טיפול תרופתי יעיל, למנוע בעיות הנובעות משילוב תרופות מסוכן ולמזער את תופעות הלוואי משילוב תרופות מרובות.

דוקטור לתרופות
אימון לאורח חיים בריא

שמירה על אורח חיים בריא נועדה לאפשר לנו לחיות חיים ארוכים, לתפקד היטב ולא להזדקק לטיפולים מסובכים ויקרים.
כמה תרופות אתם משלבים? האם אתם שומרים על תזונה נכונה? מתעמלים? שותים מספיק? ישנים כמו שצריך?
בפגישה אישית ובייעוץ טלפוני אישי ומקצועי אעניק לך כלים אשר יניעו אותך אל עבר שינוי לטובה בתחום אורח חיים בריא.

הרצאות וסדנאות
של דר לתרופות

במסגרת מומחיותי בתרופות והכשרתי כרוקחת קלינית דר לתרופות אני מעבירה מגוון הרצאות וסדנאות בתחומי תורת התרופות: ייעוץ תרופתי בהריון, ערבוב בין תרופות, מערכת הנשימה, אסטיאופורוזיס, חיסונים, פרוביוטיקה, שימוש מושכל בתרופות, שילוב תרופות מסוכן, תופעות לוואי שילוב תרופות ועוד.

יזמות בבריאות ומודעות ליעוץ תרופתי

שירות ייחודי בו אנו מעלים רעיונות, יוצרים תוכנית ברת-ביצוע ומקדמים יוזמות בריאות הקשורות למתן טיפול תרופתי נכון ואיכותי, מידע תרופתי, ייעוץ תרופתי אישי ומקצועי, פורום ייעוץ תרופתי ייעוץ תרופתי בהנקה ועוד. ברצוני לתרום להגברת המודעות ליעוץ תרופתי מקצועי המשפר את אורח החיים ומונע בעיות משילוב תרופות לא מומלץ.