צוות דוקטור לתרופות

ד"ר דני זיו, רוקח קליני.

נעים מאוד, אני ד"ר דני זיו, אני בן 30 ואני רוקח קליני.

 

הדבר הראשון שאני זוכר שגרם לי להתעניין בלימודי רוקחות היה כמויות גדולות של קופסאות תרופות שהסתובבו בבית של סבא וסבתא שלי, מה שתמיד היה נראה לי כמו המון תרופות. כיום לאחר 7 שנות לימודי רוקחות ורוקחות קלינית, אני עובד במרכז למידע תרופתי בהדסה עין כרם ומרבית העבודה שלי היא עם אוכלוסיה מבוגרת, הנוטלת מספר רב של תרופות, כך שמדובר במעין סגירת מעגל. 

תוך לימודי התואר הראשון ולאחר התנסות בעבודה ברוקחות בבית מרקחת קהילתי הבנתי שהדבר שמעניין אותי יותר מכל הוא לסייע למטופלים. כך הגעתי למקצוע הרוקחות הקלינית העוסק בגדול בשיפור הטיפול התרופתי של אלה הנוטלים תרופות. 

כרוקח קליני במרכז למידע תרופתי בהדסה עין כרם יצא לי להשיב לאלפי פניות הנוגעות לסוגית שונות הנובעות כתוצאה מטיפול תרופתי, בעיקר מקרב האוכלוסיה המבוגרת של בני 70 ומעלה. חלק גדול מהאוכלוסייה המבוגרת מטופל באמצעות מספר רב של תרופות. דבר זה מחד מביא לשיפור באיכות ובאורך חיי המטופל המבוגר אמנם מאידך לשימוש לא מושכל ושאינו נכון בתרופות, העלול להעלות את הסיכון לפגיעה באיכות החיים. 

בעבודתי במרכז המידע אני פוגש דפוסי התנהגות מוטעים וגישות לא נכונות בנוגע לטיפול תרופתי. אלה מובילים לקושי מיותר בהתנהלות סביב הטיפול ולעיתים גם לתופעות בלתי רצויות. עובדה זו הייתה אחת הסיבות אשר הובילה לקיומו של פרוייקט אותו הובלתי בנוגע לשיפור נאותות הטיפול התרופתי והידע אודות הטיפול התרופתי בקרב האוכלוסיה המבוגרת בירושלים והסביבה, בעיקר בבתי דיור מוגן. 

בעולם של היום בו תוחלת החיים מתארכת, האוכלוסייה מתבגרת ומטבע הדברים נוטלת יותר תרופות אשר נבחרות מתוך היצע שהולך ומתרחב, חשיבות המידע התרופתי האיכותי היא רבה מאוד. מידע תרופתי מקצועי ואיכותי יכול לשפר את הידע על הטיפול, ההיענות לטיפול התרופתי וכתוצאה מכך גם את איכות החיים והבריאות של המטופל. מאחר וסוגיה זו איננה מקבלת במקרים רבים מענה באמצעות הכלים המוגבלים שיש למערכת הבריאות להציע, אני כאן כדי להעניק לכם את המידע המתאים והעדכני ביותר.

– תואר ראשון ברוקחות, B.Sc pharm, מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

– תואר דוקטור ברוקחות קלינית, Pharm.D. של האוניברסיטה העברית בירושלים.

– תעודת קורס GCP מטעם בית הספר לבריאות הציבור באוניברסיטה העברית בירושלים.

שני גרינוולד - מנהלת תיקי לקוחות

נעים מאוד, אני שני גרינוולד, נשואה בת 27 ומזל תאומים 🙂

אני אוהבת אוכל וטבע, משפחה וחברים. 

מנהלת תיקי לקוחות של דוקטור לתרופות.

תואר ראשון בעבודה סוציאלית
תואר שני במנהל עסקים. 

 עבדתי עם לקוחות בעלי מורכבות תרופתית, ייעוץ, הכוונה וליווי לקוחות בתהליכי החלמה ושיפור איכות החיים. 

אני מחויבת לתת שירות מקצועי, אישי, אדיב ומהיר עבור כל לקוח, לתפור את חבילת הייעוץ האישית שתענה על צרכיו הייחודיים ברגישות, סבלנות ואכפתיות. 

 אשמח לעמוד לשירותכם בכל דבר ועניין.

מוניטין דיגיטלי

ניתאי בן זקן - מומחה לשיווק דיגיטלי וניהול מוניטין באינטרנט

אהלן, אני ניתאי.

למדתי שאנשים ישכחו מה אמרתם ומה עשיתם אבל הם בחיים לא ישכחו איך גרמתם להם להרגיש.

מילות מפתח, קהל יעד, קידום אורגני, שיווק ברשתות החברתיות, תכנים, מסרים, קמפיינים ובקיצור אם אתה קורא שורות אלה, כנראה שגרמתי לך להקליק על משהו שהביא אותך לפה 🙂